Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu, Poznań

Chcemy zaoferować Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-06-10 i potrwa ono do 2013-06-11. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1586.70 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-07, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *