Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu, Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-01-23 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza magazynu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *