Trening Asertywności, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować Trening Asertywności. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-16. Organizatorem jest firma Perspecta, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 250.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *