Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, WARSZAWA

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-20.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według firmy 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *