Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2012-09-12 oraz zakończy się 2012-09-13. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *