Kierowanie zespołem, Warszawa

Przedstawiamy nowe szkolenie Advance Mgmt Sp. z o.o. zatytułowane: Kierowanie zespołem. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-13.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, inne, HR, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel MDM.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Znajdujące się tu powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kierowanie zespołem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, inne, HR, kierownicze – zaprasza Advance Mgmt Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Komorniki.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kierowanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *