Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, Poznań

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, administracji publicznej, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, administracji publicznej, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *