Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, WARSZAWA

Pragniemy przedstawić Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-02-27, zaś koniec 2013-02-28. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1156.82.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według firmy 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *