Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, Poznań

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *