Umowy o prace projektowe, Warszawa

Data szkolenia pt.: Umowy o prace projektowe, jest planowany w dniu 2012-11-09. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Budowlane, prawo budowlane. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Kraków, Hotel CAMPANILE, ul. Św. Tomasza 34.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 639.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Umowy o prace projektowe, przypisanego do kategorii – Budowlane, prawo budowlane – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann posiadająca siedzibę w mieście Szczecin.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Umowy o prace projektowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *