Szkolenia w Zakopanem, Zakopane

Szkolenie zatytułowane Szkolenia w Zakopanem, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, logistyka, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE . Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1538.73 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-15 i bonifikata wynosi według prowadzących 10%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenia w Zakopanem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, logistyka, produkcja – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenia w Zakopanem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *