INTRASTAT od A do Z dla początkujących, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować INTRASTAT od A do Z dla początkujących. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Logistyka, spedycja, inne .

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 848.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu INTRASTAT od A do Z dla początkujących, przypisanego do kategorii – Logistyka, spedycja, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: INTRASTAT od A do Z dla początkujących.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *