Umowa spedycji i odpowiedzialność spedytora, Łodź

Pragniemy Państwu zaprezentować Umowa spedycji i odpowiedzialność spedytora. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-10-27 oraz zakończy się 2012-12-27. Organizatorem jest PHIN Consulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, spedycja, dystrybucja, negocjacje, handlowe, biznesowe, reklamacje w transporcie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy do kategorii bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można zapytać bezpośrednio organizatora.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Umowa spedycji i odpowiedzialność spedytora, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, spedycja, dystrybucja, negocjacje, handlowe, biznesowe, reklamacje w transporcie – zachęca PHIN Consulting mająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Umowa spedycji i odpowiedzialność spedytora.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *