Szkoła Coachów Rodzicielskich, Kraków

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys pt.: Szkoła Coachów Rodzicielskich. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-01-18 i potrwa ono do 2013-07-14.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Coachingowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Pensjonat „Nad Rudawą”.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 6000.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkoła Coachów Rodzicielskich, przypisanego do kategorii – Coachingowe – zaprasza Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkoła Coachów Rodzicielskich.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *