Warunki dostaw INCOTERMS 2010, Łódź

Chcemy Państwu zaoferować Warunki dostaw INCOTERMS 2010. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-02-17 i potrwa ono do 2013-04-17. Organizatorem jest PHIN Consulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, sprzedaż.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zapewne zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, że należy do kategorii bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt. Jeśli ta informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Warunki dostaw INCOTERMS 2010, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, sprzedaż – zaprasza PHIN Consulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Warunki dostaw INCOTERMS 2010.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *