Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, Łódź

Chcemy Państwu zaprezentować Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-06. Organizatorem jest Work Training s.c., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Biurowe. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 76.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-11-05 i rabat jest równa według prowadzących 15%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, przypisanego do kategorii – BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne – zachęca Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *