Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, Łódź

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Work Training s.c. pt.: Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-09.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Łódź Centrum Biurowe.Położenie jest w ofercie określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 76.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-08.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, przypisanego do kategorii – BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne – zachęca Work Training s.c. posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *