Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, Łódź

Szkolenie pt. Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-04.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 76.50.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-12-03, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 15%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty, przypisanego do kategorii – BHP, Logistyka, pierwsza pomoc, inne – zachęca Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej – warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *