Trudne rozmowy z pracownikami i związkami zawodowymi, Kraków

Pragniemy Państwu przedstawić Trudne rozmowy z pracownikami i związkami zawodowymi. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Organizatorem jest ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu dane są wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1660.50.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trudne rozmowy z pracownikami i związkami zawodowymi, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Trudne rozmowy z pracownikami i związkami zawodowymi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *