Jak zarządzać projektem budowlanym?, Kraków

Szkolenie zatytułowane Jak zarządzać projektem budowlanym?, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy ANVIX SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Budowlane.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1555.95.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Jak zarządzać projektem budowlanym?, przypisanego do kategorii – Budowlane – zachęca ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Jak zarządzać projektem budowlanym?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *