Negocjacje z wykorzystaniem metody critical thinking, Kraków

Termin szkolenia : Negocjacje z wykorzystaniem metody critical thinking, ma planowany początek w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04. Jesteśmy znani jako ANVIX SP. Z O.O. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Hilton Garden Inn. Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1531.35 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje z wykorzystaniem metody critical thinking, przypisanego do kategorii – Sprzedaż – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje z wykorzystaniem metody critical thinking.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *