Kodeks Spółek Handlowych, Kraków

Data szkolenia zatytułowanego: Kodeks Spółek Handlowych, ma planowany start w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Jesteśmy znani jako ANVIX SP. Z O.O. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1568.25.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kodeks Spółek Handlowych, przypisanego do kategorii – Prawne – zachęca ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kodeks Spółek Handlowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *