NLP – Komunikacja interpersonalna dla profesjonalistów, Kraków

Pragniemy zaprezentować NLP – Komunikacja interpersonalna dla profesjonalistów. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04. Organizatorem jest ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1592.85 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu NLP – Komunikacja interpersonalna dla profesjonalistów, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: NLP – Komunikacja interpersonalna dla profesjonalistów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *