Lew i lis – warsztaty managerskie, Kraków

Pragniemy zaoferować Lew i lis – warsztaty managerskie. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1752.75.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Lew i lis – warsztaty managerskie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Lew i lis – warsztaty managerskie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *