Lew i lis – warsztaty managerskie, Kraków

Pragniemy zaoferować Lew i lis – warsztaty managerskie. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1752.75.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Lew i lis – warsztaty managerskie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Lew i lis – warsztaty managerskie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *