Techniki sprzedaży, prezentacji i negocjacji handlowych, Kraków

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. zatytułowane: Techniki sprzedaży, prezentacji i negocjacji handlowych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Hotel Alexander. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1691.25 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Techniki sprzedaży, prezentacji i negocjacji handlowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż – zachęca ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Techniki sprzedaży, prezentacji i negocjacji handlowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *