Trening Zastępowania Agresji (TZA) – model pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, SOPOT

Oferujemy następne szkolenie firmy Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin zatytułowane: Trening Zastępowania Agresji (TZA) – model pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-06-07 i potrwa ono do 2013-06-08.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Medyczne, Zawodowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako SOPOT województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 400.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Trening Zastępowania Agresji (TZA) – model pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin posiadająca siedzibę w mieście Sopot.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Trening Zastępowania Agresji (TZA) – model pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *