INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, Rzeszów

Szkolenie o nazwie INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Ekspert Handlowy. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-05.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Wojewódzki Dom Kultury. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 719.10 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-27 i obniżka jest równa według firmy 10%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy mająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *