AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, Wrocław

Szkolenie o nazwie AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Ekspert Handlowy. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-06.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Pro Learning.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 719.10 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-27 i obniżka jest równa według prowadzących 10%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *