INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU, Wrocław

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Ekspert Handlowy o nazwie: INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-12.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Pro Learning.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 719.10 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-12-03 i obniżka wynosi według organizatorów 10%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja – zachęca Ekspert Handlowy z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *