Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Pragniemy zaoferować Trening Asertywności Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-01-26. Organizatorem jest firma Perspecta, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu położenie są zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 307.50 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *