Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w PERSPECTA. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 307.50 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność – zachęca Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *