Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Termin szkolenia pt.: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, jest planowany w dniu 2013-01-29. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział PERSPECTA.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 307.50.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność – zachęca Perspecta mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *