TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI.ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ, Zakopane

Oferujemy kolejne szkolenie EDU-SKILLS SZKOLENIA zatytułowane: TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI.ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-12.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, zarządzanie zespołem, kadry i płace, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2250.90.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI.ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, zarządzanie zespołem, kadry i płace, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w mieście Lublin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI.ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *