ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ, Zakopane

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy EDU-SKILLS SZKOLENIA pt.: ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-12.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 2250.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w miejscowości Lublin.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *