Rachunkowość w instytucjach kultury i przygotowanie do zamknięcia ksiąg, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić Rachunkowość w instytucjach kultury i przygotowanie do zamknięcia ksiąg. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-07. Organizatorem jest OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe, rachunkowość.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Warszawa, Pałac Staszica (budynek PAN), ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 602.70.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rachunkowość w instytucjach kultury i przygotowanie do zamknięcia ksiąg, przypisanego do kategorii – Księgowe, rachunkowość – zaprasza OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Rachunkowość w instytucjach kultury i przygotowanie do zamknięcia ksiąg.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *