SKUTECZNE METODY NEGOCJACJI, Zakopane

Chcemy Państwu zaprezentować SKUTECZNE METODY NEGOCJACJI. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-12. Organizatorem jest EDU-SKILLS SZKOLENIA, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, biznesowe, inne, negocjacje, menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Zakopane województwo Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 2250.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu SKUTECZNE METODY NEGOCJACJI, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, biznesowe, inne, negocjacje, menedżerskie – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA posiadająca siedzibę w miejscowości Lublin.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: SKUTECZNE METODY NEGOCJACJI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *