TRENER W ORGANIZACJI, Kraków

Data szkolenia : TRENER W ORGANIZACJI, ma przewidziany start w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2013-04-21. Jesteśmy znani jako Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Zarządzanie, Administracja, trenerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Novotel Hotel Bronowice. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 0.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu TRENER W ORGANIZACJI, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja, trenerskie – zaprasza Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: TRENER W ORGANIZACJI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *