Komisja przetargowa w praktyce a prawo zamówień publicznych i Ustawa o dyscyplinie finansów publiczn, Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: Komisja przetargowa w praktyce a prawo zamówień publicznych i Ustawa o dyscyplinie finansów publiczn, jest przewidziany w dniu 2012-11-29. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Administracja, Zamówienia publiczne, inne, prawo ZP, wykonawców.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 639.60 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komisja przetargowa w praktyce a prawo zamówień publicznych i Ustawa o dyscyplinie finansów publiczn, przypisanego do kategorii – Administracja, Zamówienia publiczne, inne, prawo ZP, wykonawców – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w mieście Szczecin.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Komisja przetargowa w praktyce a prawo zamówień publicznych i Ustawa o dyscyplinie finansów publiczn.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *