Finansowe zasady realizacji projektów, dokumentowania, ewidencji i rozliczania oraz sprawozdawczości, Szczecin

Oferujemy Państwu nowe szkolenie OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann pt.: Finansowe zasady realizacji projektów, dokumentowania, ewidencji i rozliczania oraz sprawozdawczości. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-29.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Administracja, inne, rachunkowość, programy księgowe, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w ScSzczecin, Hotel NOVOTEL, Al. 3 Maja 31. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 467.40 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Finansowe zasady realizacji projektów, dokumentowania, ewidencji i rozliczania oraz sprawozdawczości, przypisanego do kategorii – Księgowe, Administracja, inne, rachunkowość, programy księgowe, prawne – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann mająca siedzibę w mieście Szczecin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Finansowe zasady realizacji projektów, dokumentowania, ewidencji i rozliczania oraz sprawozdawczości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *