Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2013-03-14 i potrwa ono do 2013-03-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1544.27.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *