Harmonogram i planowanie produkcji, Katowice

Przebieg szkolenia pt.: Harmonogram i planowanie produkcji, ma planowany początek w dniu 2013-02-04 i potrwa ono do 2013-02-12. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1507.37.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram i planowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Harmonogram i planowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *