Harmonogram i planowanie produkcji, Katowice

Przebieg szkolenia pt.: Harmonogram i planowanie produkcji, ma planowany początek w dniu 2013-02-04 i potrwa ono do 2013-02-12. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1507.37.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram i planowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Harmonogram i planowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *