System Okresowych Ocen Pracowników, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować System Okresowych Ocen Pracowników. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-21 i potrwa ono do 2013-01-22. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1624.22 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu System Okresowych Ocen Pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: System Okresowych Ocen Pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *