Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-04-18 oraz zakończy się 2013-04-19. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1544.27 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 7%.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *