Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-04-18 oraz zakończy się 2013-04-19. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1544.27 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 7%.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, inne , kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *