Zarządzanie szkoleniami, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. pt.: Zarządzanie szkoleniami. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-19, zaś koniec 2013-03-20.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, HR, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1590.02 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 7%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie szkoleniami, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, HR, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie szkoleniami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *