Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-04-11, zaś koniec 2013-04-12. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1525.20.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-04-10.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *