Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Łódź

Chcemy przedstawić Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-16. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 800.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *