Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Lublin

Szkolenie pt. Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-16.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Lublin woj. Lubelskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 800.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *