Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Gowork.pl pt.: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-16.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 800.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *