Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, Wrocław

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-05-20 i potrwa ono do 2013-05-21.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1525.20 PLN.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-17, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *