TQM – Total Quality Management – Nowoczesna metodologia zarządzania, Wrocław

Pragniemy zaoferować TQM – Total Quality Management – Nowoczesna metodologia zarządzania. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-06-06, zaś koniec 2013-06-07. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Jakość, Zarządzanie, menedżerskie, kierownicze, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-05 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu TQM – Total Quality Management – Nowoczesna metodologia zarządzania, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, menedżerskie, kierownicze, produkcja – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: TQM – Total Quality Management – Nowoczesna metodologia zarządzania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *